Zdobądź dofinansowanie na instalację fotowoltaiczne i ciesz się mniejszymi rachunkami za prąd.

Wylewki anhydrytowe Kielce

Czym są?

Wylewki anhydrytowe Kielce produkowana jest jako samopoziomująca masa o płynnej konsystencji. Dzięki temu, łatwo się ją rozprowadza zarówno ręcznie jak i maszynowo. Wylewki anhydrytowe Kielce są jednolicie rozprowadzone dzięki czemu ich powierzchnia jest równa. Są stosowane tak często jak wylewki cementowe. Jednak posiadają wiele zalet, których cementowe nie mają. Wylewki anhydrytowe Kielce to uzupełnienie ogrzewania podłogowego. Może być stosowana do każdego rodzaju podłogi. Ciekła konsystencja jastrychu anhydrytowego sprawi, że masa się rozprowadza szczelnie i łatwo się ją rozprowadza.

Jakie ma właściwości wylewka anhydrytowa?

Wylewka anhydrytowa Kielce stosowana jest nie tylko w domach jednorodzinnych ale także w budynkach użyteczności publicznej jak szkoły, restauracje czy hotele. Wiele osób, decyduje się na nią ze względu na to, że szybko schnie. Wylewkę anhydrytową można wykonać jednego dnia, w ciągu kilkunastu godzin. Po 48 godzinach można przystąpić już do prac budowlanych czy remontowych. Dla osób, które pod wylewką mają instalację ogrzewania podłogowego, po kilku dniach można już ją włączyć. Może być zastosowana nie tylko na podłogówki ale także na posadzki żywiczne.

Jakie zalety posiadają wylewki anhydrytowe?

Wylewki anhydrytowe Kielce posiadają wiele zalet. Jedną z nich jest szybkość schnięcia. Ponadto nie ma żadnych przeciwwskazań aby nie montować jej w danym pomieszczeniu. Jedyne małe zastrzeżenie to pomieszczenia o dużej wilgotności na przykład łazienki. Po prostu w takich sytuacji należy zastosować dodatkową ochronę jak folie w płynie. Folia zapewnia świetną hydroizolację i chroni posadzkę.

Wylewka anhydrytowa a cementowa

Wylewki anhydrytowe są znacznie odporniejsze na ścieranie i zaginanie niż wylewki cementowe. Nie potrzeba wykonywać dodatkowych zbrojeń w przypadku wylewek anhydrytowych, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i kosztów. Jest znacznie płynniejsza niż wylewka cementowa.Jest dużym ułatwieniem dla ekip budowlanych.

Wylewki anhydrytowe Kielce świetnie się sprawdzą w przypadku budynków piętrowych-pięter-poddaszy.

 

Adres

ul. Radosna 45/78 Kielce

Formularz kontaktowy