Zdobądź dofinansowanie na instalację fotowoltaiczne i ciesz się mniejszymi rachunkami za prąd.

Ogrzewanie podłogowe Kielce

Ogrzewanie podłogowe Kielce to znane w całym województwie instalację, w których zakochasz się od razu! Ogrzewanie podłogowe Kielce to ekonomiczne ale także ekologiczne rozwiązanie. Wiemy, że ochrona środowiska bo bardzo ważna kwestia w XXI wieku, dlatego ważne jest aby korzystać z nowym technologii i rozwiązań. Ogrzewanie podłogowe Kielce to nie tylko duża jakość w użytkowaniu ale także mieszkanie bez widocznych kaloryferów! Inwestycja w podłogówkę to najlepsza decyzja w Twoim życiu!

Nowa technologia

Wychodzimy na przeciw naszym Klientom i oferujemy wodne ogrzewanie podłogowe! Jest to świetne rozwiązanie, jeżeli chcesz aby Twoje rachunki się zmniejszyły. Wodne ogrzewanie podłogowe można zamontować pod dowolnym materiałem, zaczynając od paneli poprzez parkiet czy płytki. 

Montaż wodnego ogrzewania podłogowego nie należy do najprostszych, jednak nasza firma wykonała już tysiące

ogrzewanie podlogowe

takich instalacji.

Jaką instalację wybrać w swoim domu?

Ogrzewanie podłogowe Kielce to rozwiązanie dzięki któremu, znacznie podniesiesz komfort swoje pomieszczenia. Można go zastosować w całym domu jak i pojedynczych pomieszczeniach. Do wybory posiadasz dwie instalację:

  • wodną
  • elektryczną

Jeżeli jesteś na etapie projektowania swojego domu i zastanawiasz się, jak ułożyć ogrzewanie podłogowe całej powierzchni mieszkalnej, wybierz instalację wodną. Elektryczne natomiast sprawdzi się w pojedynczych pokojach, już stojących budynkach. Ogrzewanie podłogowe Kielce nie wymaga całkowitego remontu, jest łatwe do samodzielnego montażu i nie zagraża zalaniem.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą,zapraszamy do kontaktu!

 

Adres

ul. Radosna 45/78 Kielce

Formularz kontaktowy