Zdobądź dofinansowanie na instalację fotowoltaiczne i ciesz się mniejszymi rachunkami za prąd.

O nas

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją odnawialnych źródeł energii, głównie tych opartych na fotowoltaice. W ramach naszych usług, oferujemy Państwu pomoc na każdym etapie inwestycji. O doboru wielkości i rodzaju finansowania. Naszą misją jest dostarczanie do środowiska całkowicie bezpiecznych rozwiązań energetycznych, które spowodują uwolnienie się od największych dystrybutorów energetycznych na rynku.

Wszyscy nasi Klienci korzystający z naszych odnawialnych źródeł energii, są w pełni zadowoleni. Nasza firma proponuje najwyższej klasy fotowoltaikę, dzięki której wasze rachunki zmniejszą się diametralnie!

Współpraca

Podejmujemy współpracę z wiodącymi producentami fotowoltaiki na świecie, charakteryzuje nas jakość oraz niezawodność. Jeżeli chcesz kooperować z nami, musisz wiedzieć wiedzieć, że czeka Cię sporo pracy! Działamy w oparciu o najnowsze technologię. Starannie dobrany zespół, to połowa sukcesu naszej firmy! Wszyscy nasi specjaliści biorą udział w wielu szkoleniach zagranicznych dzięki czemu poszerzają ciągle swoją wiedzę.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • profesjonalne podejście do Klienta,
  • fachowe doradztwo,
  • kompetentne projekty,
  • solidna instalacja, montaż
  • najlepsze ceny na rynku,

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 

Adres

ul. Radosna 45/78 Kielce

Formularz kontaktowy