Zdobądź dofinansowanie na instalację fotowoltaiczne i ciesz się mniejszymi rachunkami za prąd.

Dofinansowanie pomp ciepła Kielce

Dofinansowanie pomp ciepła Kielce, możliwe jest poprzez dotację przygotowanie przez rząd bądź programy regionalne. Niestety wiemy, że wiąże się to z dużymi wydatkami i nie każdego inwestora stać na to, aby zdecydować się na te instalację. Na szczęście dzięki dotacjom jest to coraz łatwiejsze. Dofinansowanie pomp ciepła Kielcemożliwe jest między innymi z programu rządowego Prosument 2. Jego założenia mają ograniczyć emisji CO2 do atmosfery ale także dzięki różnym środkom podnosi świadomość jak życie ekologiczne jest ważne.

Dofinansowanie pomp ciepła Kielce to bardzo ważny element każdego, kto właśnie zaczyna budowę domu. Decydując się na takie rozwiązanie, macie pewność,że ogrzewanie domu tym sposobem jest najtańsze w eksploatacji. Jej wielofunkcyjność sprawia, że jest coraz częściej wybierana przez naszych Klientów. Może zimą grzać a latem chłodzić i to całkowicie bez obsługowo!

Poparcie rządowe dla rozwoju pomp ciepła jako rozwiązanie redukujące emisję CO2 przekłada się na dotację i ulgi oraz czyni pompy ciepła rozwiązaniem standardowym.

dofinansowania oze kielce

Jakie dofinansowanie można dostać na pompę ciepła?

W tym programie dofinansowanie zawsze udzielane jest w formie pożyczki wraz z dotacją na w sumie 100% kosztów kwalifikowanych instalacji. Z tego 20%-40% dofinansowania beneficjenci otrzymują w formie dotacji, a pozostała część w formie pożyczki udzielanej na preferencyjnych warunkach.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • fachowa pomoc, nawet w wypełnianiu wniosku o dofinansowanie,
  • wysoka jakość,
  • atrakcyjne ceny,
  • solidny montaż/instalacja

Zapewniamy, że każdy kto skorzysta z dofinansowań pomp ciepła Kielce, będzie mógł się cieszyć energią odnawialną w swoim domu.

Adres

ul. Radosna 45/78 Kielce

Formularz kontaktowy